מעל 70 שנות יצירה

שלושה דורות מעצבים לכם כלי כסף שילוו אתכם לאורך שנים

כסף
925 מלא

עבודת יד
ישראלית

משלוח מהיר
עד הבית

עיצוב ייחודי
גימורים מדוייקים

שירות מסור
מהלב

איך זה עובד?

בוחרים

ממגוון המוצרים האיכותיים והייחודיים שלנו

משלמים

אנחנו כבר אורזים לכם באריזה מהודרת

מקבלים

את חבילת המתנה עם שליח עד הבית

לקוחות ממליצים

Beautiful kiddush cup made for our grandson's Bar Mitzvah. The detail and craftmanship are gorgeous. Packaged with care and shipped to the United States quickly. We corresponded with Yoseph by email and phone. Lovely experience. Thank you Yoseph!
Beautifully made Kiddush cup for our newborn son by Bier Judaica. We couldn't be happier with the high quality and design!
a great judaica silver manufacture and store, I was visiting there, and saw all traditional manufacturing process made me so fascinated
Excellent quality & workmanship.
שלום לכל בית ישראל,! הזמנתי כוס "רקועה" מה שלא מצאתי באף חברה בארץ , מרגישים את היראת שמיים שהשקיעו בעבודה מאלפת , ממש אומנות לשמה , וכיוונו לשם שמיים כי העיקר "זה קלי ואנווהו" להתנאות לפניו בדברים יפים , היחס הנפלא, ההקשבה לצורכי הלקוח, האכפתיות , המשלוח המהיר, היופי האין סופי בעבודה כל כך עדינה , הוספתי שמות בתוך הכוס , עם ניקוד ממש אומנות שלא רואים באף חברה , בחברות אחרות לרוב מזמינים מחו"ל ,הם מיצרים הכול בידיים , ויש רשימו על היצירה , הן , בדיבור,מחשבה,ראיה ,מגע , הם הכניסו קדושה נוספת לתוך הכלי הקדוש, ממליץ בחום ואהבה , לכל בית ישראל רק הם , הכי טובים בארץ הקודש

המקום לכלי יודיקה מכסף

ביר יודאיקה נוסד בירושלים על ידי יצחק ביר ז"ל (1927-2019) בשנת 1946, לאחר שזכה במקום הראשון בתחרות ארצית לעיצוב וייצור מנורת חנוכה.
מאז ועד היום, ביר יודאיקה ממשיך לפעול בניהול משפחתי, ושומר על שמו כבית מלאכה הידוע במוצרי כסף יוקרתיים באיכות גבוהה, עיצובים מקוריים ושירות אישי ללקוחות בכל רחבי העולם.

אנו שומרים על קשר אישי ארוך שנים עם הלקוחות, אשר ברבות השנים גם ילדיהם ונכדיהם הצטרפו לחוג לקוחותינו, ואשר לקראת שמחות, חגים ואירועים מיוחדים, מזמינים מאיתנו פריטי יודאיקה אומנותיים המותאמים לצרכיהם.

במהלך השנים הפך ביר יודאיקה למפעל בעל שם עולמי מוביל בתחום היודאיקה מכסף. כיום, בהובלת הדור השני והשלישי, אנו צורפים בשיטות ייצור מסורתיות ובעבודת יד מוקפדת ומשלבים עיצובים קלאסיים לצד עיצובים חדשניים. כל זאת תוך הקפדה על חומרי גלם איכותיים ורמת גימור גבוהה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עבודות ומוצרים שלנו

מה אנחנו עושים?

כיום, בניו מרדכי ומאיר ביר, שהצטרפו בשנות ה-80 עומדים בראש בית המלאכה. בשנת 2015 הצטרף יוסף, דור שלישי למורשת המשפחתית.

עם הפנים לעתיד אנו ממשיכים את הדרך שהתווה לנו אבי המשפחה, יצחק ביר, מאז ייסד את בית המלאכה. בשלבי עיצוב מוצר חדש מושקעת מחשבה רבה על היופי, האסתטיקה והאלגנטיות, לצד הפרקטיות ואופן השימוש שלכם בו. חשוב לנו כי תהנו ממוצרים מיוחדים אלו לאורך שנים רבות בשמחה ובקלות.

אנו כאן כדי להבטיח את הרלוונטיות של תשמישי הקדושה בעולם מתקדם. החזון שלנו הוא שילוב של מסורת והידור מצווה, לצד התפתחות טכנולוגית ושימוש בשיטות עבודה עכשוויות מתקדמות. כל זאת כדי להמשיך ולהבטיח מוצרים ברמת עיצוב וייצור מהגבוהות ביותר.

על תהליך העבודה

עבודת יד ללא פשרות
כל המוצרים מבית המלאכה של מפעלי ביר מיוצרים בעבודת יד. אנחנו משתמשים במיומנויות צורפות מגוונות כגון; חיתוך מתכות, כיפוף, לחצנות, שעווה נעלמת, ריקוע, ניסור הלחמה ועוד… בזכות ידע רב, מיומנות וניסיון, צורפים ותיקים יוכלו ליצור כמעט כל עיצוב העולה בדמיון.

העיצובים מבית ביר הם בסגנון מודרני-קלאסי עם נגיעות באו-האוס. לצד זה אנחנו משלבים במוצרים רבים עיטורים מסורתיים הקשורים במנהגים ובתרבות יהודית מתפוצות שונות. אנחנו מקבלים השראה מפסוקים מהמקורות והתפילה, סמלי החגים ומעגל החיים.
אחד המוטיבים המרכזיים שמופיע במוצרים שלנו, החל מהמוצרים הראשונים שעיצב יצחק ביר ועד היום, היא ירושלים (המפורסם שבהם הוא ציור הפנורמה “ירושלים של זהב” שעיצב יצחק ז”ל). ירושלים מספקת השראה רבה הן מהצד הארכיטקטוני שלה המשלב ישן וחדש והן מצד החיים הססגוניים ורב-התרבותיות שבה.
בנוסף, אנחנו תמיד מחפשים איך להתחדש. תמיד תוכלו לחזור ולמצוא את החידושים והעדכונים בקולקציה רחבת הקשת שלנו, עליה אנחנו עמלים עבורכם.

ביקורות

הנחיות לשמירה על כלי הכסף

מה זה כסף 925? / מה זה כסף סטרלינג?

  • כסף 925 הוא בעצם תרכובת/סגסוגת כסף ברמת טוהר של 92.5%. כולמר, החומר מכיל 92.5% כסף טהור ו-7.5% של נחושת ומתכות נוספות.
  • הסגסוגת מכונה גם בשם "כסף סטרלינג", הסגסוגת נחשבת לסגסוגת הכסף היוקרתית, המקובלת כיום לייצור. 
  • הסגסוגת נוצרת על-ידי שמוסיפים לכסף הטהור מתכות אחרות. חוץ מנחושת נהוג להשתמש גם בגרמניום, אבץ ופלטינה, על מנת למנוע תופעות של קורוזיה, אך כל עוד יחס הכסף בסגסוגת נשמר, היא עדיין נחשבת לכסף סטרלינג.
  • כסף טהור, המסומן 999, כלומר 99.9% כסף, לרוב אינו שימושי בייצור כלים, מאחר שהוא רך מדי.
  • כסף טהור מסומן ב99.9 ולא ב100 מכיוון שאין שלמות, גם לא בחומר.

© 2024 All rights reserved

שיחה עם נציג

דילוג לתוכן